tel. +48 601 552 861, +48 726 726 600, e-mail. mirek@lidmir.pl

Sprzedaż fajerwerków

Oferując organizację i realizację pokazów sztucznych ogni prowadzimy również sprzedaż fajerwerków. Mamy na uwadze bezpieczeństwo kupujących dlatego też, dbamy o jakość oferowanych wyrobów, dystrybuując jedynie produkty z atestem bezpieczeństwa, wysokiej jakości.

Dysponujemy bardzo zróżnicowanym asortymentem artykułów pirotechnicznych począwszy od klasycznych petard, zimnych ogni i fontann tortowych, przez lampiony, rakiety i baterie, po profesjonalne wyposażenie w materiały pirotechniczne na potrzeby pokazów sztucznych ogni. Kupując u nas kupujecie Państwo sprawdzony towar, a dzięki prezentacji efektów wystrzału w dziale galerii możecie Państwo dobrać dokładnie takie produkty, jakich poszukujecie. Gwarantujemy urozmaicenie kolorystyczne, jak również form, jakie przybierają sztuczne ognie zdetonowane w rozgwieżdżone niebo. W naszej ofercie znajdą Państwo pojedyncze propozycje jak i gotowe zestawy okazjonalne, np. fajerwerki na wesela, czy też Sylwestra.

Staramy się o zaspokojenie wszystkich Państwa oczekiwań względem dostępnego towaru, stąd też dbamy również o konkurencyjność cen i oferty na każdą kieszeń Klienta. Realizujemy zamówienia dla klientów indywidualnych, jak również instytucjonalnych.

Na życzenie Klienta organizujemy także pokaz ogni sztucznych w wybranym przez zamawiającego miejscu i czasie.

LIDMIR, ul. Ruchu Oporu 11, 63-600 Kępno, tel. +48 601 552 861, +48 726 726 600, e-mail. mirek@lidmir.pl