tel. +48 601 552 861, +48 726 726 600, e-mail. mirek@lidmir.pl

Pokazy ogni sztucznych

Efekty wybuchających sztucznych ogni rozbłyskających na ciemnym niebie to niesamowite widoki, niezapomniane chwile za każdym razem wywołujące ekscytację publiczności. Każdy pokaz fajerwerków to niesamowite widowisko artystyczne, jest to zawsze unikalne i niepowtarzalne wydarzenie.

Nasza firma specjalizuje się w organizacji pokazów fajerwerków zapewniając zaplecze techniczne, doskonałej jakości materiały pirotechniczne o niesamowitych kolorach i formach, jak i bezpieczeństwo podczas pokazu. Wszystkie pokazy opiniowane są przez uprawnionego strażaka. Prócz fajerwerków gwarantujemy oprawę muzyczną wzbogacającą efekty wizualne, jak również choreografię sztucznych ogni celowo przedłużając ulotne chwile zachwytu.

Typowy pokaz sztucznych ogni trwa od 4 do 9 minut i w zależności od intensywności i rodzaju wystrzeliwanych baterii jego koszty wahają się od 390zł do 1890zł netto  za minutę. W ofercie dostępne są również pokazy typu „Hulaj Dusza”.

Pokaz sztucznych ogni to doskonały element festynu, koncertu, zwieńczenie imprezy, czy też podkreślający rangę wydarzenia akcent. Ognie sztuczne to popularny punkt programu imprez jubileuszowych, premiery, jak również powitania Nowego Roku.

Z naszej strony gwarantujemy fachowe doradztwo w zakresie zaplanowania pokazu, oraz jego profesjonalną realizację. Najczęściej dopasowujemy scenariusz pokazu do deklarowanego budżetu, starając się zaproponować jak najbardziej efektowny harmonogram pokazu.

Każdorazowo indywidualnie przygotowujemy scenariusz dopasowany do rodzaju i rangi imprezy a także preferencji zamawiającego. Dysponujemy szeroką gamą materiałów oraz kreatywnymi rozwiązaniami i bazą wielu atrakcyjnych trików scenicznych, które mogą uświetnić Państwa uroczystość.      

LIDMIR, ul. Ruchu Oporu 11, 63-600 Kępno, tel. +48 601 552 861, +48 726 726 600, e-mail. mirek@lidmir.pl